Psychologia

dr n. med. Katarzyna Pasgreta dr n. med., psycholog, certyfikowany terapeuta uzależnień

Od kilkunastu lat zawodowo i z zamiłowania zajmuję się pomaganiem- jako psycholog, a od kilku lat także jako terapeuta uzależnień. Pracuję klinicznie w placówkach służby zdrowia głównie z osobami dorosłymi. Zajmuję się indywidualnym poradnictwem psychologicznym z elementami terapii poznawczo- behawioralnej; terapią uzależnień behawioralnych, od substancji psychoaktywnych i alkoholu. Wykonuję diagnozę psychologiczną i neuropsychologiczną.

Cennik

Pierwsza wizyta 130zł
Kolejna wizyta – 110zł

Dni przyjęć

Wtorek od 14.00

dr n. społ. Agnieszka Woźniewicz psycholog

Oferuje pomoc psychologiczną osobom z trudnościami w relacjach interpersonalnych, doświadczającym stanów depresyjnych, lękowych, a także długotrwałego stresu, mogącego powodować nasilenie bądź wystąpienie dolegliwości psychosomatycznych, w leczeniu których istotną rolę odgrywa dostrzeżenie zależności pomiędzy psychiką i przejawianymi objawami.

Cennik

Pierwsza wizyta – 130 zł
Kolejna wizyta – 110 zł

Dni przyjęć

Terminy przyjęć do uzgodnienia w rejestracji.

mgr Aleksandra Wolska psycholog, terapeuta

Absolwentka psychologii na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy gdzie obecnie pracuje jako adiunkt. Od ponad 10 lat wykładowca statystyki i psychometrii. Do roku 2017 związana z biznesem. Od 2016 roku prowadzi prywatny praktykę psychologiczną. Pracuje z osobami dorosłymi, młodzieżą i dziećmi.

Cennik

Pierwsza konsultacja – 130 zł
Kolejna  konsultacja – 110 zł

Dni przyjęć

Czwartek od 8.00

mgr Klaudia Ołownia psycholog

Ukończone studia magisterskie na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, obecnie w trakcie studiów doktoranckich w zakresie psychologii.

Doświadczenie: pracuje z dziećmi i młodzieżą z zaburzeniami ze spektrum autyzmu, z dorosłymi pacjentami w obszarze neuropsychologii (diagnoza i terapia), profilaktyka, trening umiejętności społecznych, diagnostyka psychologiczna

Praca: Wielospecjalistyczny Szpital Miejski w Bydgoszczy

Cennik

Pierwsza konsultacja  -130 zł
Kolejna konsultacja  -110 zł

dr n. med. Agnieszka Szałkowska psycholog, psychoterapeuta

Pracuje w Klinice Psychiatrii na oddziale Zaburzeń Lękowych i Afektywnych w Bydgoszczy. Obecnie jest w trakcie ubiegania się o certyfikat psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychologicznego w Szkole Psychoterapii organizowanej przez Zakład Terapii Rodzin Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz specjalizacji z psychologii klinicznej. W Centrum Zdrowia Araszkiewicz zajmuje się psychoterapią indywidualną, diagnostyką psychologiczną oraz psychoterapią par.

 

Cennik

Cena konsultacji pierwszorazowej- 140 zł
Cena konsultacji kolejnej- 120 zł

Psychoterapia par:

Cena konsultacji pierwszorazowej- 320 zł / 2h
Cena konsultacji kolejnych- 220 zł / 1,2h

Sesje odbywają się z regularnością co 2-3 tygodnie.

Dni przyjęć

Czwartek od 14:30

mgr Agnieszka Busk-Kaczmarek psycholog, psychoterapeuta

Absolwentka studiów magisterskich na Wydziale Pedagogiki i Psychologii Akademii im. Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, studiów podyplomowych z zakresu Negocjacji i Mediacji w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie, studiów podyplomowych z zakresu Psychologii Sądowej na Uniwersytecie Warszawskim oraz studiów podyplomowych z Psychologii Klinicznej na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Ponadto ukończyłam szereg szkoleń z zakresu diagnozy psychologicznej i terapii. Od 2012 r. jestem wpisana na listę biegłych sądowych z dziedziny psychologii człowieka dorosłego. Nieustannie się uczę i podnoszę swoje kwalifikacje tak, aby jak najlepiej i skutecznie pomagać swoim pacjentom. Pracuję z nastolatkami i osobami dorosłymi.

Cennik

Cena konsultacji pierwszorazowej – 130 zł
Cena konsultacji kolejnej – 110 zł

Dni przyjęć

wtorek
od 16.00

dr hab. Monika Wiłkość-Dębczyńska psycholog, psychoterapeuta
Cennik

Cena konsultacji pierwszorazowej – 140 zł
Cena konsultacji kolejnej – 120 zł

mgr Roma Bajzert psycholog, psychoterapeuta

Psychoterapeuta – certyfikat  Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego (nr 735), psychologw trakcie specjalizacji klinicznej, specjalista terapii środowiskowej PTP, członek nadzwyczajny WTTS (Wielkopolskie Towarzystwo Terapii Systemowej) oraz członek Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
18 letnie doświadczenie w diagnozie klinicznej oraz psychoterapii dzieci, młodzieży i osób dorosłych.

Cennik

Pierwsza konsultacja – 160 zł
Kolejna  konsultacja – 130 zł
Opinia – 70 zł

Dni przyjęć

wtorek od 8.30

mgr Ewa Wierzbicka specjalista psycholog kliniczny, psychoterapeuta dyplomowany

Zajmuje się psychoterapią w nurcie integracyjnym. Pomaga osobom z szeroko rozumianymi zaburzeniami nerwicowymi. Pracuje również z osobami zainteresowanymi lepszym poznaniem i zrozumieniem siebie.

Na co dzień współpracuje ze stacjonarnym oddziałem ogólnopsychiatrycznym Regionalnego Szpitala Specjalistycznego im. Wł. Biegańskiego, Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej i Ośrodkiem dla Uchodźców.

Ponadto swoje doświadczenie zdobywała w Klinice Psychiatrii w Bydgoszczy na Oddziale Psychoz i Oddziale Nerwicowo-Lękowym (stażystka), w Ośrodku Psychologicznym w Toruniu, w Uczelnianym Ośrodku Wsparcia Społecznego Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej oraz współpracując kilka lat z Polską Akcją Humanitarną. Pracuje również w języku rosyjskim.

Cennik

Cena konsultacji pierwszorazowej -140 zł
Cena konsultacji kolejnej – 120 zł

Dni przyjęć

Wtorek od 15.00

dr n. med. Anna Polak-Szabela
Cennik

Wizyta pierwszorazowa – 140 zł

Wizyta kolejna – 120 zł

Opinia psychologiczna – 70 zł

Dni przyjęć

W celu rejestracji niezbędny kontakt telefoniczny.

mgr Iwona Garbacz psycholog specjalizujący się w seksulogii klinicznej, terapeuta par, Certyfikowany Konsultant Psychoterapii

Kwalifikacje:
– ukończenie studiów “Seksuologia Kliniczna”, których opiekunem merytorycznym był prof. dr hab. Zbigniew Lew-Starowicz w Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Warszawie,
– członek Europejskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej/European Society for Sexual Medicine (ESSM) – regularny udział w bieżących konferencjach,
– ukończenie kursów klinicznych terapii par metodą Gottmana w “The Gottman Instytute” oraz w “National Marrige Seminars- Clinical & Cuples Seminars” na wszystkich poziomach,
– ukończenie kursów specjalistycznych w Harvard University – Medical school,
– certyfikowany międzynarodowy konsultant psychoterapii pozytywnej – certyfikat akredytowany przez Europejskie Stowarzyszenie Psychoterapii, Światową Radę Psychoterapii i Międzynarodową Federację Psychoterapii,
– ukończenie kursu Terapii Behawioralnej – kurs teoretyczno-praktyczny, akredytowany przez Polskie Stowarzyszenie Terapii Behawioralnej i Polskie Towarzystwo Psychologii Behawioralnej,
– tytuł magistra psychologii o specjalności zdrowia i rehabilitacji uzyskany na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.

Cennik

Cena konsultacji psychologicznej, seksuologicznej, terapii indywidualnej (każda wizyta) – 130 zł
Psychoterapia par (każda wizyta) – 160 zł/h

Dni przyjęć

Poniedziałek i środa od 9:00-14:00
Czwartek i piątek od 16:00-19:00