mgr Ewa Wierzbicka specjalista psycholog kliniczny, psychoterapeuta dyplomowany

Zajmuje się psychoterapią w nurcie integracyjnym. Pomaga osobom z szeroko rozumianymi zaburzeniami nerwicowymi. Pracuje również z osobami zainteresowanymi lepszym poznaniem i zrozumieniem siebie.

Na co dzień współpracuje ze stacjonarnym oddziałem ogólnopsychiatrycznym Regionalnego Szpitala Specjalistycznego im. Wł. Biegańskiego, Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej i Ośrodkiem dla Uchodźców.

Ponadto swoje doświadczenie zdobywała w Klinice Psychiatrii w Bydgoszczy na Oddziale Psychoz i Oddziale Nerwicowo-Lękowym (stażystka), w Ośrodku Psychologicznym w Toruniu, w Uczelnianym Ośrodku Wsparcia Społecznego Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej oraz współpracując kilka lat z Polską Akcją Humanitarną. Pracuje również w języku rosyjskim.

Ważniejsze kwalifikacje:

– tytuł magistra uzyskany na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy;

– ukończenie 4-letniego szkolenia podyplomowego w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii przy Szkole Wyższej Psychologii Społecznej i Instytucie Psychologii Zdrowia w Warszawie, aktualnie w procesie certyfikacji;

– ukończenie podyplomowych studiów w dziedzinie psychologii klinicznej przy Gdańskim Uniwersytecie Medycznym;

– ukończenie 4-letniego kursu specjalizacyjnego z psychologii klinicznej, uzyskanie tytułu specjalisty w dziedzinie psychologii klinicznej;

– Członek Polskiego Stowarzyszenia Psychoterapii Integracyjnej;

– Członek zwyczajnego Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Cennik

Cena konsultacji – 140 zł

Dni przyjęć

Wtorek od 15.00

Powrót do specjalistów