Psychoterapia

mgr Urszula Skawińska - Czyżowicz Psycholog, psychoterapeuta w trakcie szkolenia certyfikacyjnego

Absolwentka psychologii na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, stypendystka programu Erasmus na Uniwersytecie Londyńskim (obecnie University College London). Ukończyła również studia podyplomowe z Psychologii Klinicznej na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Obecnie w trakcie atestowanego, czteroletniego szkolenia w Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Centrum CBT EDU w Warszawie, które spełnia wymogi certyfikacyjne Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB). Od 2014r. pracuje w Oddziale Psychiatrycznym Kliniki Psychiatrii Szpitala Uniwersyteckiego nr 1 im. dr A. Jurasza oraz w Przyklinicznej Poradni Zdrowia Psychicznego dla Dorosłych, wcześniej związana była również z Warsztatem Terapii Zajęciowej „Przystań”. W roku akademickim 2018/2019 asystent Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum UMK (prowadzone zajęcia: Psychiatria, Psychologia lekarska, Wprowadzenie do terapii poznawczo-behawioralnej).

Cennik

Pierwsza konsultacja  -130 zł
Kolejna konsultacja  -110 zł

dr n. med. Katarzyna Pasgreta dr n. med., psycholog, certyfikowany terapeuta uzależnień

Od kilkunastu lat zawodowo i z zamiłowania zajmuję się pomaganiem- jako psycholog, a od kilku lat także jako terapeuta uzależnień. Pracuję klinicznie w placówkach służby zdrowia głównie z osobami dorosłymi. Zajmuję się indywidualnym poradnictwem psychologicznym z elementami terapii poznawczo- behawioralnej; terapią uzależnień behawioralnych, od substancji psychoaktywnych i alkoholu. Wykonuję diagnozę psychologiczną i neuropsychologiczną.

Cennik

Pierwsza wizyta 130zł
Kolejna wizyta – 110zł

mgr Aleksandra Wolska psycholog, terapeuta

Absolwentka psychologii na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy gdzie obecnie pracuje jako adiunkt. Od ponad 10 lat wykładowca statystyki i psychometrii. Do roku 2017 związana z biznesem. Od 2016 roku prowadzi prywatny praktykę psychologiczną. Pracuje z osobami dorosłymi, młodzieżą i dziećmi.

Cennik

Pierwsza konsultacja – 130 zł
Kolejna  konsultacja – 110 zł

Dni przyjęć

Czwartek od 8.00

dr n. med. Agnieszka Szałkowska psycholog, psychoterapeuta

Pracuje w Klinice Psychiatrii na oddziale Zaburzeń Lękowych i Afektywnych w Bydgoszczy. Obecnie jest w trakcie ubiegania się o certyfikat psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychologicznego w Szkole Psychoterapii organizowanej przez Zakład Terapii Rodzin Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz specjalizacji z psychologii klinicznej. W Centrum Zdrowia Araszkiewicz zajmuje się psychoterapią indywidualną, diagnostyką psychologiczną oraz psychoterapią par.

 

Cennik

Cena konsultacji pierwszorazowej- 140 zł
Cena konsultacji kolejnej- 120 zł

Psychoterapia par:

Cena konsultacji pierwszorazowej- 320 zł / 2h

Cena konsultacji kolejnych- 220 zł / 1,2h

Sesje odbywają się z regularnością co 2-3 tygodnie.

Dni przyjęć

piątek od 16.00

mgr Anna Dobrzańska certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień, pedagog resocjalizacji

Przyjmuje osoby uzależnione od substancji psychoaktywnych (alkohol, narkotyki), osoby uzależnione behawioralnie (hazard, zakupy, itp.) i osoby współuzależnione.

Cennik

Cena konsultacji pierwszorazowej- 130 zł
Cena konsultacji kolejnej- 110 zł

Dni przyjęć

Piątek od 12.00

mgr Agnieszka Busk-Kaczmarek psycholog, psychoterapeuta

Absolwentka studiów magisterskich na Wydziale Pedagogiki i Psychologii Akademii im. Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, studiów podyplomowych z zakresu Negocjacji i Mediacji w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie, studiów podyplomowych z zakresu Psychologii Sądowej na Uniwersytecie Warszawskim oraz studiów podyplomowych z Psychologii Klinicznej na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Ponadto ukończyłam szereg szkoleń z zakresu diagnozy psychologicznej i terapii. Od 2012 r. jestem wpisana na listę biegłych sądowych z dziedziny psychologii człowieka dorosłego. Nieustannie się uczę i podnoszę swoje kwalifikacje tak, aby jak najlepiej i skutecznie pomagać swoim pacjentom. Pracuję z nastolatkami i osobami dorosłymi.

Cennik

Cena konsultacji pierwszorazowej – 130 zł
Cena konsultacji kolejnej – 110 zł

Dni przyjęć

wtorek
od 16.00

dr hab. Monika Wiłkość-Dębczyńska psycholog, psychoterapeuta
Cennik

Cena konsultacji pierwszorazowej – 140 zł
Cena konsultacji kolejnej – 120 zł

mgr Roma Bajzert psycholog, psychoterapeuta

Psychoterapeuta – certyfikat  Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego (nr 735), psychologw trakcie specjalizacji klinicznej, specjalista terapii środowiskowej PTP, członek nadzwyczajny WTTS (Wielkopolskie Towarzystwo Terapii Systemowej) oraz członek Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
18 letnie doświadczenie w diagnozie klinicznej oraz psychoterapii dzieci, młodzieży i osób dorosłych.

Cennik

Pierwsza konsultacja – 160 zł
Kolejna  konsultacja – 130 zł
Opinia – 70 zł

Dni przyjęć

wtorek od 8.30

mgr Ewa Wierzbicka specjalista psycholog kliniczny, psychoterapeuta dyplomowany

Zajmuje się psychoterapią w nurcie integracyjnym. Pomaga osobom z szeroko rozumianymi zaburzeniami nerwicowymi. Pracuje również z osobami zainteresowanymi lepszym poznaniem i zrozumieniem siebie.

Na co dzień współpracuje ze stacjonarnym oddziałem ogólnopsychiatrycznym Regionalnego Szpitala Specjalistycznego im. Wł. Biegańskiego, Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej i Ośrodkiem dla Uchodźców.

Ponadto swoje doświadczenie zdobywała w Klinice Psychiatrii w Bydgoszczy na Oddziale Psychoz i Oddziale Nerwicowo-Lękowym (stażystka), w Ośrodku Psychologicznym w Toruniu, w Uczelnianym Ośrodku Wsparcia Społecznego Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej oraz współpracując kilka lat z Polską Akcją Humanitarną. Pracuje również w języku rosyjskim.

Cennik

Cena konsultacji pierwszorazowej -130 zł
Cena konsultacji kolejnej – 110 zł

Dni przyjęć

piątek
od 15.15