mgr Magdalena Brzoza psycholog, socjoterapeuta, psychoterapeuta psychodynamiczny w trakcie szkolenia

Oferuje: psychoterapię indywidualną młodzieży od 15 roku życia oraz osób dorosłych, którym towarzyszy m. in. obniżony nastrój, niska samoocena, trudności w relacjach interpersonalnych (np. nieśmiałość, częste konflikty), trudności związane z wyrażaniem emocji, lęk, samotność, poczucie izolacji, odrzucenia, niezrozumienia, trudności z podejmowaniem ról społecznych.

Absolwentka psychologii na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Ukończyła roczne Szkolenie z Psychoterapii Dzieci i Młodzieży w Stowarzyszeniu Psychologów Chrześcijańskich w Warszawie oraz dwuletnie Psychodynamiczne Studium Socjoterapii i Psychoterapii Młodzieży w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Aktualnie jest w trakcie Szkoły Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Posiada doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą a także rodzicami.

W psychoterapii psychodynamicznej dużą rolę odgrywa relacja pacjenta z psychoterapeutą. Jest to metoda leczenia, która prowadzi do budowania dojrzałej, zdrowej osobowości i bliskich, satysfakcjonujących relacji z ludźmi.

Przyjmuje: młodzież od 15 r.ż., osoby dorosłe

Cennik

Cena konsultacji psychologicznej (każda wizyta) – 150 zł

Dni przyjęć

Poniedziałek 17.00-19.00
Środa 17.00-19.00

Powrót do specjalistów