Psychiatria

prof. dr hab. n. med. Aleksander Araszkiewicz specjalista psychiatra, certyfikowany psychoterapeuta

Psychiatra i psychoterapeuta. Absolwent Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi, gdzie w 1979 r. uzyskał stopień doktora nauk medycznych i w roku 1992 stopień doktora habilitowanego. Tytuł profesora otrzymał w 2000 r., pracując w Collegium Medicum w Bydgoszczy. Był wiceprezesem Polskiego Towarzystwa Suicydologicznego oraz członkiem Zarządu Polsko-Niemieckiego Towarzystwa Zdrowia Psychicznego. Kierownik Katedry Psychiatrii Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy Uniwersytetu Mikołaja Kopernika. Kierownik Kliniki Psychiatrii w Szpitalu Uniwersyteckim nr 1 im. dr. Antoniego Jurasza w Bydgoszczy. Konsultant wojewódzki ds. psychiatrii na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Rzecznik Dyscyplinarny (wcześniej prezes) Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Honorowy Ambasador Kongresów Polskich. Redaktor Naczelny Psychiatrii w Praktyce Klinicznej i członek Rad Programowych 5 czasopism naukowych, Zastępca Redaktora Naczelnego Suicydologii Polskiej. Otrzymał, jako pierwszy laureat Nagrodę im. św. Kamila – patrona chorych oraz pracowników służby zdrowia, przyznaną z inicjatywy zakonu ojców kamilianów oraz Instytutu Praw Pacjenta i Edukacji Zdrowotnej. Autor i współautor ponad 300 publikacji.

Cennik

Cena konsultacji pierwszorazowej -240 zł
Cena konsultacji kolejnej – 200 zł
Recepta – 80 zł

Dni przyjęć

poniedziałek od 14.00
środa od 14.00

lek. Maurycy Araszkiewicz w trakcie specjalizacji z psychiatrii

Lekarz w trakcie specjalizacji z psychiatrii w Klinice Psychiatrii w Bydgoszczy. Asystent w Katedrze Psychiatrii w Bydgoszczy, w II Klinice Psychiatrii w Toruniu. Absolwent Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum w Bydgoszczy. Pracuje również w Poradni Leczenia Uzależnień Wojewódzkiej Przychodni Zdrowia Psychicznego, w Poradni Leczenia Zaburzeń Pamięci “Sue Ryder” oraz w Centrum Zdrowia „Łaźnia Miejska”. Dyplom na kierunku lekarskim uzyskał w 2012r. oraz na kierunku biotechnologia w 2006r. Odbył staż podyplomowy w Szpitalu Wojskowym w Bydgoszczy. Studia podyplomowe w zakresie Zarządzania w Ochronie Zdrowia (WSG). Staż w Klinice Psychiatrii w Paderborn, Niemcy.
Zainteresowania: sport, sztuka nieprofesjonalna, literatura.

Cennik

Cena konsultacji specjalistycznej – 150 zł
Recepta – 50 zł
Wizyta domowa – 250 zł

Dni przyjęć

Wtorek od 14.00 – 18.00
Poniedziałek, środa, czwartek i piątek od 11.00- 14.00

lek. Paweł Radziejewski specjalista psychiatra dzieci i młodzieży, specjalista psychiatra
Cennik

Pierwsza konsultacja  -200 zł
Kolejna konsultacja  -170 zł
Recepta  -50 zł

Dni przyjęć

wtorek od 13.00
Co drugi czwartek od 8.00

lek. Michał Danek specjalista psychiatra
Cennik

Pierwsza konsultacja  -160 zł
Kolejna konsultacja  -140 zł
Recepta  -50 zł

Dni przyjęć

środy od 17.00

lek. Magdalena Lewandowska specjalista psychiatra

Jestem lekarzem specjalistą psychiatrą, asystentem Oddziału Psychiatrycznego Kliniki  Psychiatrii, koordynatorem Oddziału Psychiatrycznego Geriatrycznego Centrum Zdrowia Araszkiewicz “Łaźnia Miejska “.

Posiadam wieloletnie doświadczenie kliniczne zarówno w pracy na oddziałach szpitalnych jak i w lecznictwie otwartym. Praktykę zdobywałam m.in. w Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Świeciu. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Swoją wiedzę wzbogacam m.in. udziałem w konferencjach, zjazdach polskich i zagranicznych towarzystw psychiatrycznych.  Współpracuję z psychologami, psychoterapeutami i neurologami.

Cennik

Pierwsza konsultacja – 160 zł
Kolejna konsultacja – 140 zł
Recepta – 50 zł

Dni przyjęć

Poniedziałek od 17.15-18.30
Wtorek od 13.00-15.00
Piątek od 13.00-15.00

lek. Edyta Kruszyńska specjalista psychiatra

Jestem lekarzem psychiatrą z ponad 10 letnim stażem pracy w leczeniu szpitalnym i ambulatoryjnym.

Zajmuję się diagnostyką i leczeniem farmakologicznym zaburzeń psychicznych osób dorosłych. Ściśle współpracuję z psychologami i z psychoterapeutami wybierając najbardziej optymalną formę leczenia.

Cennik

Pierwsza konsultacja -160 zł
Kolejna konsultacja -140 zł
Recepta- 50 zł

Dni przyjęć

środa od 14.30-18.00
Czwartek od 14.00

lek. Grzegorz Kosowski w trakcie specjalizacji z psychiatrii

Lekarz w trakcie specjalizacji z psychiatrii odbywanej w Klinice Psychiatrii Szpitala Uniwersyteckiego nr 1 w Bydgoszczy. Absolwent kierunku lekarskiego Collegium Medicum w Bydgoszczy Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Ukończył studia podyplomowe z zarządzania w ochronie zdrowia WSG w Bydgoszczy. Lekarz w Oddziale Psychiatrycznym i Poradni Zdrowia Psychicznego w Aleksandrowie Kujawskim, Oddziale Odwykowym Całodobowym WOTUiW w Toruniu oraz Oddziale Psychiatrycznym-Geriatrycznym Dziennym i Oddziale Dziennym Terapii Uzależnień tutejszego Ośrodka.

Dni przyjęć

Poniedziałek 14.00 – 15.00

Czwartek od 13.00