Psychiatria

prof. dr hab. n. med. Aleksander Araszkiewicz specjalista psychiatra, certyfikowany psychoterapeuta

Psychiatra i psychoterapeuta. Absolwent Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi, gdzie w 1979 r. uzyskał stopień doktora nauk medycznych i w roku 1992 stopień doktora habilitowanego. Tytuł profesora otrzymał w 2000 r., pracując w Collegium Medicum w Bydgoszczy. Był wiceprezesem Polskiego Towarzystwa Suicydologicznego oraz członkiem Zarządu Polsko-Niemieckiego Towarzystwa Zdrowia Psychicznego. Kierownik Katedry Psychiatrii Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy Uniwersytetu Mikołaja Kopernika. Kierownik Kliniki Psychiatrii w Szpitalu Uniwersyteckim nr 1 im. dr. Antoniego Jurasza w Bydgoszczy. Konsultant wojewódzki ds. psychiatrii na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Rzecznik Dyscyplinarny (wcześniej prezes) Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Honorowy Ambasador Kongresów Polskich. Redaktor Naczelny Psychiatrii w Praktyce Klinicznej i członek Rad Programowych 5 czasopism naukowych, Zastępca Redaktora Naczelnego Suicydologii Polskiej. Otrzymał, jako pierwszy laureat Nagrodę im. św. Kamila – patrona chorych oraz pracowników służby zdrowia, przyznaną z inicjatywy zakonu ojców kamilianów oraz Instytutu Praw Pacjenta i Edukacji Zdrowotnej. Autor i współautor ponad 300 publikacji.

Cennik

Cena konsultacji pierwszorazowej – 330 zł
Cena konsultacji kolejnej – 250 zł

Dni przyjęć

Poniedziałek i środa od 13.00

lek. Maurycy Araszkiewicz specjalista psychiatra

Lekarz specjalista psychiatra. Asystent w Katedrze Psychiatrii w Bydgoszczy, w II Klinice Psychiatrii w Toruniu. Absolwent Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum w Bydgoszczy. Pracuje również w Poradni Leczenia Uzależnień Wojewódzkiej Przychodni Zdrowia Psychicznego, w Poradni Leczenia Zaburzeń Pamięci “Sue Ryder” oraz w Centrum Zdrowia „Łaźnia Miejska”. Dyplom na kierunku lekarskim uzyskał w 2012r. oraz na kierunku biotechnologia w 2006r. Odbył staż podyplomowy w Szpitalu Wojskowym w Bydgoszczy. Studia podyplomowe w zakresie Zarządzania w Ochronie Zdrowia (WSG). Staż w Klinice Psychiatrii w Paderborn, Niemcy.
Zainteresowania: sport, sztuka nieprofesjonalna, literatura.

Cennik

Cena konsultacji – 200 zł
Wizyta domowa – 400 zł
Zaświadczenie – 70 zł

Dni przyjęć

Wtorek, środa, czwartek, piątek od 11:00-16:00

lek. Paweł Radziejewski specjalista psychiatra dzieci i młodzieży, specjalista psychiatra
Cennik

Pierwsza konsultacja  – 320 zł
Kolejna konsultacja  – 250 zł
Recepta, opinia, zaświadczenie  – 70 zł

Dni przyjęć

Wtorek od 13.00
Co drugi czwartek od 8.00

dr n. med. Michał Danek specjalista psychiatra
Cennik

Każda konsultacja  – 200 zł
Opinia, zaświadczenie – 70 zł

Dni przyjęć

Środa od 15:30

lek. Magdalena Lewandowska specjalista psychiatra

Jestem lekarzem specjalistą psychiatrą, asystentem Oddziału Psychiatrycznego Kliniki  Psychiatrii, koordynatorem Oddziału Psychiatrycznego Geriatrycznego Centrum Zdrowia Araszkiewicz “Łaźnia Miejska “.

Posiadam wieloletnie doświadczenie kliniczne zarówno w pracy na oddziałach szpitalnych jak i w lecznictwie otwartym. Praktykę zdobywałam m.in. w Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Świeciu. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Swoją wiedzę wzbogacam m.in. udziałem w konferencjach, zjazdach polskich i zagranicznych towarzystw psychiatrycznych.  Współpracuję z psychologami, psychoterapeutami i neurologami.

Cennik

Konsultacja psychiatryczna – 200 zł

Dni przyjęć

Poniedziałek od 17.15-18.30
Wtorek od 13.00-15.00
Piątek od 14.00

lek. Edyta Kruszyńska - URLOP specjalista psychiatra

Jestem lekarzem psychiatrą z ponad 10 letnim stażem pracy w leczeniu szpitalnym i ambulatoryjnym.

Zajmuję się diagnostyką i leczeniem farmakologicznym zaburzeń psychicznych osób dorosłych. Ściśle współpracuję z psychologami i z psychoterapeutami wybierając najbardziej optymalną formę leczenia.

Cennik

Pierwsza konsultacja – 160 zł
Kolejna konsultacja – 140 zł

Dni przyjęć

Środa od 14.30-18.00

lek. Dagmara Ostrowska specjalista psychiatra
Cennik

Konsultacja psychiatryczna – 210 zł

Dni przyjęć

Do uzgodnienia w rejestracji.

lek. Dominika Fladrowska lekarz w trakcie specjalizacji z psychiatrii

Lekarz rezydent w trakcie specjalizacji z psychiatrii w Klinice Psychiatrii Szpitala Uniwersyteckiego nr 1 im. Antoniego Jurasza w Bydgoszczy, obecnie na 4 roku. Dyplom na kierunku lekarskim uzyskała w 2017 r.

W tutejszej placówce pracuje na Oddziale Dziennym Psychiatrycznym Geriatrycznym (od 2020 r.) oraz na Oddziale Dziennym Terapii Uzależnień (od 2021 r.).

Ukończyła także Psychodynamiczne Studium Socjoterapii i Psychoterapii Młodzieży. Obecnie jest w trakcie szkolenia z psychoterapii psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym.

Cennik

Cena konsultacji – 150 zł

Dni przyjęć

Poniedziałek/środa od 16:00-19:00

lek. Bartosz Kujawski specjalista psychiatra

Absolwent Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy. Dyplom na kierunku lekarskim uzyskał w 2015 r. Odbył staż podyplomowy i szkolenie specjalizacyjne w Klinice Psychiatrii Szpitala Uniwersyteckiego nr 1 im. A. Jurasza w Bydgoszczy. Obecnie pracuje w tamtejszym Oddziale Psychiatrycznym Dzieci i Młodzieży, gdzie planuje rozpocząć drugą specjalizację z psychiatrii dziecięcej. Od 2018 r. związany z Poradnią Zdrowia Psychicznego “Stawowa” i jej częścią – Centrum Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży poMOC.

Cennik

Cena konsultacji pierwszorazowej – 200 zł
Cena konsultacji kolejnej – 170 zł

Dni przyjęć

Wtorek 15:30-19:00