lek. Paulina Pawłowska lekarz w trakcie specjalizacji z psychiatrii

Lekarz w trakcie szkolenia specjalizacyjnego z dziedziny psychiatrii, które odbywa w Klinice Psychiatrii Szpitala Uniwersyteckiego nr 1 im. A Jurasza w Bydgoszczy. Ukończyła studia na wydziale lekarskim Collegium Medicum w Bydgoszczy, dyplom lekarza uzyskała w 2017 r. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem zaburzeń psychicznych u pacjentów dorosłych. Regularnie uczestniczy w kursach specjalizacyjnych i konferencjach naukowych, poszerzając swoją wiedzę.

Jak podaje, w pracy zawodowej ceni kontakt z drugim człowiekiem i wzajemne zaufanie oraz stara się dopasować leczenie indywidualne do potrzeb pacjenta.

W imieniu Pani Pauliny uprzejmie prosimy o przygotowanie na pierwszą wizytę dotychczasowej dokumentacji medycznej z leczenia psychiatrycznego, listy wszystkich obecnie stosowanych leków wraz z dawkowaniem, a także leków psychiatrycznych stosowanych w przeszłości.

Przyjmuje: osoby dorosłe

Cennik

Konsultacja psychiatryczna – 200 zł

Zgodnie z regulaminem organizacyjnym Centrum Zdrowia Araszkiewicz (MED-ARS SP. Z O.O.) informujemy, iż każda wizyta pierwszorazowa musi zostać opłacona najpóźniej w dniu poprzedzającym konsultację do godz. 17:00, w przeciwnym razie wizyta zostanie anulowana. Informacji odnośnie płatności udziela rejestracja centrum zdrowia.
Dni przyjęć

Piątek 16:00-19:00

Powrót do specjalistów