lek. Łukasz Chrapkowski lekarz w trakcie specjalizacji z psychiatrii

Absolwent Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum w Bydgoszczy UMK w Toruniu. Ponadto ukończył studia podyplomowe w zakresie prawa medycznego na Wydziale Prawa i Administracji UMK w Toruniu. Pracuje w Klinice Psychiatrii Szpitala Uniwersyteckiego nr 1 im. dra A. Jurasza w Bydgoszczy, gdzie odbywa szkolenie specjalizacyjne. Nabywa doświadczenie w pracy z seniorami na Oddziale Dziennym Psychiatrycznym Geriatrycznym w naszym centrum. Przyjmuje pacjentów w Wojewódzkiej Przychodni Zdrowia Psychicznego w Bydgoszczy. Prowadzi zajęcia z psychiatrii dla studentów Wydziału Psychologii UKW w Bydgoszczy.
Pomaga m. in. pacjentom z otępieniem, zaburzeniami psychotycznymi (w tym ze schizofrenią), nastroju (w tym z depresją) i nerwicowymi (różne postaci lęku).

Przyjmuje: osoby dorosłe

Uczestniczył w kursach doskonalących z zakresu psychiatrii dzieci i młodzieży oraz seksuologii. Podaje, że zainteresowanie psychiatrią przejawia od wczesnych lat studiów medycznych. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem zaburzeń psychicznych u młodzieży i dorosłych.  Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego; ustawicznie poszerza swoją wiedzę i nabywa nowe kompetencje. Uczestniczył m. in. w 46. Zjeździe Psychiatrów Polskich w Szczecinie, 22nd WPA World Congress of Psychiatry w Bangkoku (Tajlandia) oraz MDD management 2022 w Barcelonie (Hiszpania).

Cennik

Cena konsultacji pierwszorazowej – 180 zł
Cena konsultacji kolejnej – 150 zł

Dni przyjęć

Wtorek 15:20-18:00

Powrót do specjalistów