Onkoseksuologia

dr n. społ. Karolina Nowak Certyfikowany specjalista w zakresie zdrowia psychicznego, specjalista w zakresie psychoonkologii, certyfikowany specjalista w zakresie seksuologii dzieci, młodzieży oraz dorosłych z praktyką kliniczną oraz opiniowaniem dla potrzeb sądu, certyfikowany doradca w problemach partnerskich

Oferuje: wsparcie emocjonalne w chorobie nowotworowej, pomoc terapeutyczną, poradnictwo, psychoedukację, poradnictwo specjalistyczne onkoseksuologiczne, wsparcie rodzin i bliskich dotkniętych chorobą onkologiczną, pomoc w rozmowach indywidualnych.

Doświadczenie zawodowe pogłębiała pracując oraz odbywając staże specjalistyczne min w: Klinice Psychiatrii im. dra Jurasza w Bydgoszczy, Wojewódzkim Szpitalu Dla Nerwowo i Psychicznie Chorych im. dra Józefa Bednarza w Świeciu, Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej. Oprócz działalności diagnostycznej i terapeutycznej prowadzi wykłady, seminaria, konwersatoria, warsztaty dla studentów kierunków pedagogicznych, psychologicznych oraz medycznych. Współpracuje z terapeutami, seksuologami, psychoonkologami z Czech, Niemiec oraz Holandii. Uczestniczy czynnie w krajowych oraz międzynarodowych konferencjach naukowych, szkoleniach oraz warsztatach stale doskonaląc swój proces pracy diagnostycznej i terapeutycznej. Od 2015 roku jest Kierownikiem Pracowni Edukacji, Terapii i Seksuologii Społecznej w Bydgoszczy (http://www.psychologbydgoszcz.info). Jest Wiceprezesem Polskiego Towarzystwa Terapeutycznego. Laureatka licznych prestiżowych nagród za podejmowane działania, inicjatywy na rzecz profilaktyki i edukacji.

Przyjmuje: dzieci, młodzież, osoby dorosłe – pacjenci psychoonkologiczni; dorośli – pacjenci onkoseksuologiczni

Cennik

Cena konsultacji pierwszorazowej – 200 zł
Cena konsultacji kolejnej – 180 zł

Dni przyjęć

Co druga środa 14.00-16.00
Inne terminy możliwe do ustalenia po wcześniejszej konsultacji z rejestracją