mgr Martyna Marzec psycholog, psychotraumatolog, kryminolog, w trakcie szkolenia z psychoterapii poznawczo-behawioralnej, w trakcie kształcenia z zakresu seksuologii klinicznej

Absolwentka studiów magisterskich na kierunku psychologia o specjalności psychologia kliniczna na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, a zarazem studiów licencjackich na kierunku kryminologia na tej samej uczelni. Ukończyła studia podyplomowe na kierunku psychiatria i psychologia sądowa na Uniwersytecie Łódzkim, a także studia podyplomowe na kierunku psychotraumatologia na Uniwersytecie Gdańskim, uzyskując tym samym tytuł psychotraumatologa. Dodatkowo posiada kwalifikacje pedagogiczne. Obecnie jest w trakcie czteroletniego szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie terapii poznawczo-behawioralnej (oraz w duchu dialogu motywującego) w akredytowanej przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej szkole psychoterapii AMiE w Warszawie. Kształci się także w zakresie seksuologii w ramach studiów podyplomowych na kierunku seksuologia kliniczna realizowanych na Uniwersytecie SWPS.

Ponadto ukończyła I stopień Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR), I i II stopień Treningu Zastępowania Agresji (TZA), I stopień Racjonalnej Terapii Zachowania (RTZ) oraz półroczny kurs Interwencji Kryzysowej.

W swojej pracy dąży do nawiązania relacji terapeutycznej opartej na szacunku, zaufaniu, akceptacji, współpracy i autentyczności, zaś priorytetem jest dla niej zapewnienie drugiej osobie poczucia bezpieczeństwa. Wychodzi z założenia, że za każdym człowiekiem kryje się niepowtarzalna historia, w związku z czym dużą uwagę przywiązuje do indywidualnego podejścia do klienta i dostosowywania metod pracy do potrzeb terapii. Bardzo ważne jest dla niej również dbanie o etykę pracy, ciągłe podnoszenie i doskonalenie swoich umiejętności, dążenie do rozwijania swoich kompetencji i pogłębianie wiedzy.

Na co dzień pracuje w Centrum Terapii Alma w Bydgoszczy. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Wojewódzkim Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych im. dr. Józefa Bednarza w Świeciu, Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych im. St. Kryzana w Starogardzie Gdańskim, a także w Miejsko-Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Janowcu Wielkopolskim, Zespole Domów Pomocy Społecznej i Ośrodków Wsparcia w Bydgoszczy oraz w placówkach oświatowych.

Przyjmuje: młodzież od 12 r.ż., osoby dorosłe

Cennik

Cena konsultacji (każda wizyta) – 180 zł

Zgodnie z regulaminem organizacyjnym Centrum Zdrowia Araszkiewicz (MED-ARS SP. Z O.O.) informujemy, iż wizyty pierwszorazowe oraz wszystkie porady zdalne muszą zostać opłacone najpóźniej w dniu poprzedzającym konsultację do godz. 17:00.
W przypadku braku wpłaty wizyta zostanie anulowana. Informacji odnośnie płatności udziela rejestracja centrum zdrowia.
Dni przyjęć

Wtorek 8.00-14.00
Piątek 8.00-14.00

Powrót do specjalistów