Centrum Zdrowia Araszkiewicz „Łaźnia Miejska”

Zaburzenia psychiczne, według alarmujących statystyk, są coraz powszechniejszym problem w Polsce i na świecie. Szacuje się, że co czwarty dorosły Polak cierpi na przynajmniej jedno zaburzenie psychiczne.
Jeszcze gorzej wygląda sytuacja w przypadku dzieci i młodzieży, gdzie objawy zaburzeń często są bagatelizowane, tłumaczone młodzieńczym buntem lub brakiem odpowiedniego wychowania.

Depresja, lęki, uzależnienia, nerwice, zaburzenia afektywne stały się chorobami cywilizacyjnymi XXI wieku i mogą dotknąć każdego z Nas- niezależnie od tego kim jesteśmy, co robimy i co posiadamy.

W Centrum Zdrowia Araszkiewicz od lat pomagamy naszym pacjentom w radzeniu sobie z takimi problemami jak depresja, zaburzenia postresowe, zaburzenia lękowe, zaburzenia snu. Nasi specjaliści wiedzą jak skutecznie postępować z pacjentem, który cierpi na takie schorzenia jak uzależnienie od alkoholu, od środków psychoaktywnych, hazardu, Internetu czy gier komputerowych. Wiemy jak zdrowie psychiczne jest ważne dla samych chorych jak i ich bliskich, dlatego stale dążymy do zapewnienia dostępności naszych usług i świadczymy pomoc przy wykorzystaniu pełnej wiedzy medycznej i przy pełnym zaangażowaniu. Porady i leczenie kierujemy również do osób z zaburzeniami: odżywiania (anoreksja, bulimia, otyłość), pamięci, zaburzeniami urojeniowymi, okresu rozwojowego, osobowości, zaburzeniami psychosomatycznymi, kontroli emocji czy zaburzeniami afektywnymi (CHAD).

Wykorzystujemy wszystkie nam dostępne środki i narzędzia by nasi pacjenci mogli żyć bardziej komfortowo i cieszyć się radością życia.

500 305 485

Powrót do aktualności