Udziela wsparcia psychologicznego, psychotraumatologicznego oraz psychoterapeutycznego m.in. w obszarze:
straty i żałoby, interwencji kryzysowej zachowań samobójczych i autoagresji, niepłodności i bezpłodności, okołoporodowej pomocy psychologicznej, chorób nowotworowych i przewlekłych (także rzadkich chorób genetycznych), zaburzeń odżywiania, wszelkich kryzysów w tym okołorozstaniowych i okołorozwodowych.
Absolwentka studiów magisterskich na kierunku psychologia na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Po ukończeniu studiów w 2008 r. podnosiła kwalifikacje w zakresie studiów podyplomowy m.in. na kierunkach: psychotraumatologia, psychologia kliniczna, interwencja kryzysowa, pomoc psychopedagogiczna i emocjonalna w procesie rehabilitacji i leczenia osób przewlekle chorych z elementami psychoonkologii, edukacja i rehabilitacji osób z niepełnosprawnością intelektualną (oligofrenopedagogika) oraz przygotowanie pedagogiczne dla psychologów.
Kilkanaście lat pełniła służbę jako psycholog, kolejno kierownik oddziału terapeutycznego dla skazanych z niepsychotycznymi zaburzeniami psychicznymi lub upośledzonych umysłowo w jednostkach penitencjarnych okręgu bydgoskiego.
Od 2022 roku prowadzi własną praktykę psychologiczą. Aktualnie jest w trakcie kursu zaawansowanego psychoterapii systemowej indywidualnej i rodzinnej w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej w Poznaniu (spełnia kryteria po II roku szkolenia). Dotychczas odbyła szereg warsztatów oraz doświadczeń własnych w obszarze systemowym. Swoją pracę psychoterapeutyczną poddaje cyklicznej superwizji.
W całokształcie edukacji ukończyła I poziom terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach w CTSR. Aktywnie uczestniczy w szkoleniach organizowanych przez Fundację NAGLE SAMI. Jest absolwentką rocznego praktycznego kursu pomocy psychologicznej w obliczu straty i żałoby. Obecnie bierze udział w kursie kryzys i trauma – diagnostyka i narzędzia interwencyjno-terapeutyczne
W swojej pracy z Pacjentami kieruje się zasadą, że czyjeś życie nie jest kolejnym problemem czekającym na rozwiązanie. Należy je przeżyć z taką przeszłością jaką się miało oraz taką przyszłością, jakiej się pragnie. Bo… każde życie warte jest rozmowy.
Przyjmuje: osoby dorosłe w ramach spotkań indywidualnych, partnerskich oraz rodzinnych
Cena konsultacji (każda wizyta) – 230 zł
Zgodnie z regulaminem organizacyjnym Centrum Zdrowia Araszkiewicz (MED-ARS SP. Z O.O.) informujemy, iż każda wizyta pierwszorazowa musi zostać opłacona najpóźniej w dniu poprzedzającym konsultację do godz. 17:00, w przeciwnym razie wizyta zostanie anulowana. Informacji odnośnie płatności udziela rejestracja centrum zdrowia.
Piątek 8.10-11.30 + co drugi piątek w godzinach 15.40-19.00