Wlewy witaminowe

Współczesny świat oferuje nam coraz więcej. Wygodniejsze życie, więcej możliwości rozwoju, zawrotne kariery, wciąga nas wir rozrywek i pęd codzienności. Pragniemy być młodsi, piękniejsi, silniejsi i zdrowsi. Niestety, pogodzenie szalonego bądź niejednokrotnie wycieńczającego trybu życia z odpowiednią dietą czy aktywnością fizyczną jest niezmiernie trudne. Większość z nas rezygnuje z odpowiednich nawyków ze względu na przepracowanie, brak czasu, ogrom stresu czy też z braku wystarczającej motywacji.  Nie pomaga nam również dynamiczny postęp cywilizacyjny, wzrost zanieczyszczeń, coraz gorsza jakość żywności, zwłaszcza wysoko przetworzonej. I chociaż rośnie świadomość i potrzeba zmian jakości naszego życia, nie do końca wiemy jak osiągnąć ten cel. Coraz więcej wydajemy na zabiegi natury kosmetycznej, próbujemy osiągnąć idealny wygląd w salonach SPA. Zapominamy, że piękno zaczyna się od wewnątrz. To przede wszystkim odpowiednio przygotowany organizm pozwoli naszemu ciału na świetny wygląd.

Przemęczony organizm ludzki, często przez wiele lat, wymaga trudnej do osiągnięcia rewitalizacji. W tym celu sięgamy do domowych apteczek, garściami łykając kolejne reklamowane suplementy diety, odżywki, wzmacniające napoje. Niestety, zwykle bez konsultacji lekarskiej i z marnym skutkiem. W dalszym ciągu odczuwamy zmęczenie, rośnie w nas coraz większa apatia i złość. Większość z suplementów diety charakteryzuje się niską wchłanialnością, a na efekty trzeba czekać miesiącami.

Mogą Państwo zapytać, jaką rolę w tym wszystkim mogą odegrać kroplówki? I przede wszystkim czym one są?

Wlewy dożylne jeszcze do niedawna zarezerwowane były dla gwiazd sportu, rozrywki, celebrytów. Z ich dobrodziejstw korzystają również modelki i ludzie biznesu. Na szczęście, ze względu na rosnącą popularność i przede wszystkim skuteczność działania ich dostępność jest już na wyciągnięcie ręki.

Kroplówki witaminowe są bogate w witaminy, minerały,  aminokwasy oraz przeciwutleniacze. Mogą być również wzbogacone lekami, przeznaczonymi do leczenia konkretnych jednostek chorobowych. Skuteczność działania opiera się przede wszystkim na 100%  wchłanialności. Dzięki podaniu dożylnemu substancje trafiają bezpośrednio do krwiobiegu umożliwiając uniknięcie procesu trawienia i wydalania. Dzięki temu w organizmie utrzymuje się dużo wyższe stężenie witamin i minerałów, co bezpośrednio przekłada się na szybsze efekty działania, lepsze samopoczucie, szybszy powrót do formy i lepsze nawodnienie. 

Każda kroplówka podawana jest po wnikliwej konsultacji lekarskiej, omówieniu dostarczonych wyników badań i analizie potrzeb pacjenta. Terapie prowadzone są przez wykwalifikowany zespół medyczny z użyciem wysokiej jakości sprzętu i leków, pod ścisłym nadzorem lekarza. Pacjenci, którzy trafiają do naszego Centrum Zdrowia mogą w bezpieczny sposób sprawdzić skuteczność działania wlewów witaminowych. Ponadto, niecodzienny wystrój wnętrza, spokój płynący z relaksującej muzyki i miła atmosfera pozwoli Państwu na moment relaksu.

Przygotowaliśmy dla Państwa zestaw gotowych koktajli witaminowych, które są skomponowane dla konkretnych grup zapotrzebowań na dane składniki. Niektórzy pragną zniwelować skutki uciążliwego stresu, niedoborów witamin powstałych w wyniku złej diety. Inni chcą poprawić wygląd skóry i włosów, nawodnić organizm, poprawić odporność, czy też zredukować skutki nadmiernego spożycia alkoholu. Z całą pewnością ze zbioru zestawów wybiorą Państwo coś dla siebie. Jeżeli nie, mogą Państwo razem z lekarzem prowadzącym stworzyć swoją własną, dostosowaną indywidualnie kroplówkę.

Podsumowując, z ogromu zalet jakie dają nam dożylne wlewy witaminowe, zwróćmy szczególną uwagę na następujące:

  • dożylne podanie substancji zapewnia 100% wchłanialność
  • terapia pozwala na utrzymanie dużego stężenia odżywczych substancji w organizmie, co przekłada się na szybkość i jakość działania,
  • bezpieczeństwo zabiegów zapewnione przez zespół medyczny przez cały czas trwania wykonywania wlewu,
  • efektywne wsparcie w regeneracji organizmu,
  • długotrwałe zabezpieczenie organizmu w składniki odżywcze,
  • szybko zauważalne procesy rewitalizacji organizmu-
  • wsparcie organizmu w procesach chorobowych oraz profilaktyka zdrowotna

Czytaj więcej
Multivit+Moc witamin!
Szczegóły
C-BOMBNie daj się grypie!
Szczegóły
B-ComplexPopraw układ nerwowy!
Szczegóły
NeurocalmSpokój umysłu!
Szczegóły
AminoMAXSzybka regeneracji powysiłkowa!
Szczegóły
AntiOXMaksymalne oczyszczenie!
Szczegóły
RestarterJak nowo narodzony!
Szczegóły
RegeneratorZregeneruj się!
Szczegóły
Beauty BombZatrzymaj piękno w sobie !
Szczegóły
RehydratatorUzupełnienie elektrolitów
Szczegóły
więcej zdjęć