mgr Urszula Skawińska - Czyżowicz Psycholog, psychoterapeuta w trakcie szkolenia certyfikacyjnego

Absolwentka psychologii na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, stypendystka programu Erasmus na Uniwersytecie Londyńskim (obecnie University College London). Ukończyła również studia podyplomowe z Psychologii Klinicznej na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Obecnie w trakcie atestowanego, czteroletniego szkolenia w Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Centrum CBT EDU w Warszawie, które spełnia wymogi certyfikacyjne Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB). Od 2014r. pracuje w Oddziale Psychiatrycznym Kliniki Psychiatrii Szpitala Uniwersyteckiego nr 1 im. dr A. Jurasza oraz w Przyklinicznej Poradni Zdrowia Psychicznego dla Dorosłych, wcześniej związana była również z Warsztatem Terapii Zajęciowej „Przystań”. W roku akademickim 2018/2019 asystent Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum UMK (prowadzone zajęcia: Psychiatria, Psychologia lekarska, Wprowadzenie do terapii poznawczo-behawioralnej).

Doświadczenie psychoterapeutyczne zdobywała podczas stażu w III Klinice Psychiatrycznej Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie.

Członek Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej oraz Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Pracuje z osobami dorosłymi. Pomaga osobom doświadczającym depresji, lęku, obniżonej samooceny, zmagającymi się z trudnymi sytuacjami życiowymi i kryzysami. Oferuje wsparcie psychologiczne i psychoedukację osobom po doświadczeniu traumy i psychozy. Swoją pracę poddaje superwizji. Zajmuje się również diagnostyką psychologiczną.

Cennik

Pierwsza konsultacja  -130 zł
Kolejna konsultacja  -110 zł

Powrót do specjalistów