W Centrum Zdrowia Araszkiewicz "Łaźnia Miejska” 21 października 2016 r. odbyło się kolejne niezwykłe spotkanie i wernisaż malarstwa Art Brut.
W piątek 16 września 2016 r.w Centrum Zdrowia Araszkiewicz „Łaźnia Miejska” odbyła się druga edycja debaty:„Czy solidarność kobiet ma sens? Kolejne już spotkanie dla kobiet w Łaźni Miejskiej, w tym roku  pod hasłem: „Czy prawdziwa przyjaźń między kobietami istnieje?”
W dniu 8 kwietnia w Centrum Zdrowia Araszkiewicz „Łaźnia Miejska” odbyło się kolejne już spotkanie z cyklu „Wiosna w Łaźni Miejskiej”, w tym roku pod hasłem: „Czas na zdrowie kobiety”.
10 grudnia 2015 roku w Centrum Zdrowia Araszkiewicz „Łaźnia Miejska”, Państwo Araszkiewiczowie wspólnie ze Stowarzyszeniem Bite-Art oraz Stowarzyszeniem na Rzecz Przeciwdziałania Wykluczeniu Społecznemu Osób z Zaburzeniami Psychicznymi „MOST”, mieli przyjemność i zaszczyt zorganizować charytatywną loterię pod nazwą „Świąteczna Pomoc” na rzecz dzieci przebywających w Pogotowiu Opiekuńczym przy ul. Traugutta 5 w Bydgoszczy.
6 października 2015 r. odbyło się podsumowanie realizacji Programu inicjatyw lokalnych „25/75” oraz wręczenie nagród dla Liderów. Program jest częścią budżetu obywatelskiego, daje możliwość realizacji zadań z inicjatywy przy współudziale mieszkańców Bydgoszczy. Jedną z zrealizowanych inwestycji była przebudowa ciągu pieszego na Skwerze im. T. Nowakowskiego. Alejka łączy ul. Skorupki i Orlą przy budynku CENTRUM ZDROWIA ARASZKIEWICZ „Łaźnia Miejska”. Inicjatorem przedsięwzięcia było Stowarzyszenie Skwer Nowakowskiego reprezentowane przez Alicję Araszkiewicz. Nowa alejka jest częścią projektu rewitalizacji skweru Nowakowskiego.
W dniu 16 października 2015 r. w Centrum Zdrowia Araszkiewicz „Łaźnia Miejska” odbył się wernisaż i aukcja malarstwa „ART BRUT”. Prace prezentowane na wystawie umożliwiają wszystkim zrozumienie, że osoby z zaburzeniami psychicznymi, tak jak i wszyscy ludzie poszukują własnej tożsamości, dążą do wolności i pewności, oczekują nadziei i samospełnienia. Choć ich wybory mogą być często niezrozumiałe przez otoczenie, ale nie oznacza to wcale, że chorzy psychicznie to ludzie poza nawiasem, oni „inni” są obok nas ze swoim cierpieniem.
W dniu 14 marca 2015 r. z okazji Dnia Kobiet wspólnie ze Stowarzyszeniem Różowa Wstążeczka zostało zorganizowane niezwykłe spotkanie dla kobiet.
W dniach 12 czerwca - 13 lipca 2014 r. w bydgoskiej Galerii Miejskiej BWA odbyła się wystawa malarstwa ART BRUT z kolekcji Państwa Alicji i Aleksandra Araszkiewiczów.
Strona 1 z 2