mgr Monika Małż-Zabielska

psycholog, psychoterapeuta w trakcie certyfikacji

Absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego (ukończyła specjalizacje: psychoterapia, psychologia kliniczna dziecka). Obecnie w trakcie czteroletniego szkolenia psychoterapeutycznego w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie, które spełnia wymogi certyfikacyjne Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Pracuje w podejściu psychodynamicznym.  Swoją wiedzę stale poszerza uczestnicząc w licznych warsztatach, konferencjach i szkoleniach zawodowych. Członek Polskiego Stowarzyszenia Integracji Psychoterapii.

Pracuje w Klinice Psychiatrii w Szpitalu Uniwersyteckim nr 1 im. dr. A. Jurasza w Bydgoszczy oraz w Fundacji Nagle Sami.
Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w Klinicznym Oddziale Psychiatrycznym Wolskiego Centrum Zdrowia Psychicznego w Warszawie, Oddziale Dziennym i Całodobowym Psychiatrycznym Szpitala Nowowiejskiego, Akademickim Ośrodku Psychoterapii, Ośrodku Terapeutycznym dla Dzieci Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego oraz w Centrum Terapii Autyzmu.

Pracuje z osobami dorosłymi i młodzieżą. Pomaga osobom z doświadczeniem psychozy, stanów depresyjnych i lękowych, oraz z osobami z zaburzeniami osobowości. Pracuje również z osobami po stracie (żałoba), w kryzysie życiowym i nieprzeżytą traumą. Posiada doświadczenie w pracy z dziećmi i rodzicami.
Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.

Cennik:

Cena konsultacji pierwszorazowej

- 120 zł

Cena konsultacji kolejnej

- 100 zł

Cena konsultacji rodzinnej pierwszorazowej

- 150 zł

Cena konsultacji rodzinnej kolejnej

- 130 zł

Dni przyjęć:

Środa:

od 16:00

Czwartek:

od 16:00