dr n. med. Julita Birska

specjalista psycholog kliniczny, psychoterapeuta

Pracuje na stanowisku starszego asystenta w Klinice Neurochirurgii w 10 Wojskowym Szpitalu Klinicznym z Polikliniką w Bydgoszczy.

Obszary pracy w Centrum Zdrowia Araszkiewicz to: diagnoza psychologiczna i neuropsychologiczna osób dorosłych, psychoterapia indywidualna w nurcie ericksonowskim.

Droga zawodowa:

2003 – ukończyła studia z psychologii na Akademii Bydgoskiej im. Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, specjalność – psychologia kliniczna,

2007 – uzyskała tytuł doktora nauk medycznych na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi,

2011 – po złożeniu egzaminu przed Państwową Komisją Egzaminacyjną w CEM  w Łodzi uzyskała tytuł specjalisty w dziedzinie psychologii klinicznej,

2009 – ukończyła studia podyplomowe w zakresie Psychologii Klinicznej na Akademii Medycznej
w Gdańsku,

2009 – ukończyła studia podyplomowe z Psychologii Transportu na Uniwersytecie Warszawskim,

2009-2013 – była uczestnikiem Czteroletniego Kursu Podyplomowego z Psychoterapii w Polskim Instytucie Ericksonowskim w Łodzi.

Superwizuje swoją pracę terapeutyczną pod kierunkiem Violetty Ambroziak-Krzysztofowicz superwizor S.N.P. Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego (cert. nr 139).

 

Inne kursy, warsztaty, szkolenia:

Warsztat: Podstawy Psychoterapii Indywidualnej 48 godz. (2002- Ośrodek Rozwoju Osobistego i Leczenia Zaburzeń Emocjonalnych GENESIS w Bydgoszczy).

Szkolenie: Neuropsychologiczna diagnoza i terapia 64 godz. (2004-2005 Polski Instytut Psychoterapii Krótkoterminowej w Krakowie).

Warsztaty: „Wybrane aspekty diagnozy neuropsychologicznej”, „Mózgowe podstawy wybranych zaburzeń psychicznych” (2007 Centrum Terapii Poznawczo Behawioralnej w Warszawie).

Warsztat: „Terapia poznawczo-behawioralna zaburzeń lękowych” (2010 Centrum Terapii Poznawczo Behawioralnej w Warszawie).


Cennik:

Cena konsultacji pierwszorazowej

- 140 zł

Cena konsultacji kolejnej

- 120 zł

Cena terapii grupowej, rodzinnej, par

- 150 zł

Cena konsultacji bariatrycznej

- 150 zł

Wydanie opinii

- 70 zł

Dni przyjęć:

czwartek od 14.30