mgr Łukasz Brzeziński

mgr Łukasz Brzeziński

coach

Moja wielka przygoda z coachingiem rozpoczęła się od zainteresowania technikami perswazji oraz programowaniem neurolingwistycznym. W miarę zgłębiania wiedzy trenerskiej w tych dyscyplinach natrafiłem na coaching, który okazał się syntezą wszystkich moich dotychczasowych umiejętności i zamiłowań. Doświadczenie efektywności i siły procesu, a także predyspozycje do uprawiania zawodu coacha skłoniły mnie do całkowitego poświęcenia się tej właśnie dziedzinie. W efekcie ukończyłem renomowany program coachingu: akredytowany przez ICF – The Art & Science of Coaching organizowany przez Erickson College International z Vancouver przy Wszechnicy Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Od 4 lat jestem coachem. Szczególne miejsce wśród moich zainteresowań zajmuje coaching rozwojowy. Moim zadaniem jako coacha jest inspirowanie i motywowanie do wprowadzania przemyślanych zmian w życiu lub pomoc w pokonywaniu blokad, ograniczeń, które powstrzymują Klienta przed realizacją własnych planów. Podczas sesji posługuję się m.in. metodami R.Diltsa, J.O’Connora, M.Eriksona, J.Grindera, R.Bandlera.

Od ponad 8 lat jestem trenerem – prowadziłem liczne szkolenia i warsztaty. Specjalizuję się
w szkoleniach z zakresu komunikacji, prezentacji, negocjacji. Prowadzę także warsztaty rozwijające umiejętności kreatywnego myślenia i rozwiązywania problemów. Aktualnie koncentruję się na praktycznym wykorzystaniu możliwości kierowania emocji dla budowania trwalszych relacji z klientami i osiągania lepszych rezultatów biznesowych.

Jestem doktorantem w Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego gdzie pracuję jako asystent w Zakładzie Pedagogiki Pracy i Andragogiki. Moimi zainteresowaniami naukowymi jest coaching, doradztwo personalne i zawodowe oraz inne formy wspierania rozwoju ludzi. Jako trener i nauczyciel akademicki przez kilka lat współpracowałem z Akademią Humanistyczno-Ekonomiczną w Łodzi i Bydgoską Szkołą Wyższą.

Cennik:

Life coaching

– 150 zł (1 godzina)

Business coaching

– 300 zł (1 godzina)

Dni przyjęć:

piątek od 11.00