Szkolenie Rozwój psychoseksualny dzieci i młodzieży w tym dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu (Zespół Aspergera) - 30.05.2018 r.
Skillstreaming - kształtowanie umiejętności społecznie pożądanych u dziecka  z zachowaniami trudnymi  (trening zastępowania agresji, trening umiejętności społecznych, trening umiejętności praktycznych, trening relaksacyjny, trening uważności) w nurcie poznawczo-behawioralnym.
Zapraszamy na kolejne szkolenie „NAUKA CZYTANIA wg PROF. JAGODY CIESZYŃSKIEJ", które odbędzie się w dniu 19.05.2018 r. Metoda przygotowuje do opanowania umiejętności czytania obejmuje ćwiczenia m. in.: analizy i syntezy wzrokowej, spostrzegania słuchowego, umiejętności językowych, operacji myślowych, sprawności motorycznej, pamięci.
Zapraszamy na szkolenie „SPOSOBY STYMULOWANIA MECHANIZMÓW LEWOPÓŁKULOWYCH" - 17.03.2018 r.
Szanowni Państwo przypominamy, że w środę 10.01.2018 r. w godz. 18.00-19.30 odbędzie się spotkanie informacyjne na temat kursu Mindfulness (8 tygodniowy trening redukcji stresu MBSR).MBSR jest naukowo potwierdzoną metodą radzenia sobie ze stresem. Trening uważności Mindfulness buduje poczucie stabilności, sprawczości i pozwala uniknąć wypalenia zawodowego i narastania frustracji. Pomaga też mierzyć się z wyzwaniami dnia codziennego: pośpiechem, wielozadaniowością, czy presją doskonałości. Uczy świadomie zarządzać energią w sytuacjach kryzysowych oraz monitorować jej stan w każdej chwili poprzez szybką i skuteczną regenerację opartą na oddechu - najprostszym narzędziu dbania o własny spokój, siłę wewnętrzną i równowagę. Zapraszamy osoby, które są zdecydowane uczestniczyć w kursie, jak i te, które się nad tym zastanawiają. Spotkanie jest bezpłatne i stanowi najlepszą okazję do zadania pytań o szczegóły dotyczące organizacji i przebiegu kursu oraz do pozyskania wiedzy, która pozwoli Ci zdecydować, czy kurs jest dla Ciebie. Spotkanie prowadzi Dorota Wojtczak - nauczyciel Mindfulness, trener, coach i mediator NVC.Szczegóły dotyczące oferty. Zapraszamy serdecznie!
Zapraszamy na 8 tygodniowy oryginalny Trening Redukcji Stresu - MBSR w Bydgoszczy. Styczeń-marzec 2018 r.
Szkolenie - SEKSUALNOŚĆ DZIECI Z ZABURZENIAMI ZE SPEKTRUM AUTYZMU (ZESPÓŁ ASPERGERA) - 20.01.2018 r. godz. 8:30
Zapraszamy na szkolenie „SPOSOBY STYMULOWANIA MECHANIZMÓW LEWOPÓŁKULOWYCH" - 09.12.2017 r.
Strona 1 z 5